Marta Gwardjak

Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejście to hasła, którymi chcę firmować swoje usługi. Wierzę, że połączenie tych składników pozwoli mi dotrzeć do Klientów wymagających i sprostać ich oczekiwaniom.

Bardzo cenię sobie zaufanie i profesjonalizm, nie tylko w życiu zawodowym. Zawsze kieruję się zasadami współpracy, szacunku i wzajemnego zrozumienia. Wierzę w możliwości i skuteczność działań podejmowanych przez Klientów. (Ale) jestem wymagająca i konkretna (przede wszystkim wobec siebie, ale również wobec ludzi, z którymi współpracuję).

Jako HR Konsultant dzielę się wiedzą, doradzam i wspieram w dziedzinie, w której mam duże doświadczenie i którą bardzo lubię.

Wiedza poparta doświadczeniem pozwala mi być dla moich Klientów parterem biznesowym.

Swoją ofertę w tym zakresie kieruję zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm nie posiadających działów HR.

Wierzę, że właściwa identyfikacja potrzeb biznesowych wsparta działaniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi to gwarancja rozwoju. Dostrzeganie zależności (między biznesem, a działaniami HR’owymi) oraz uwzględnianie w działaniu perspektyw procesów biznesowych zachodzących w firmie/organizacji sprawiają, że cele stawiane przed organizacją służą nie tylko klientom zewnętrznych, ale również wewnętrznym.

Klientów indywidualnych zapraszam na konsultacje m.in. z zakresu budowania ścieżki kariery oraz przygotowania do procesów rekrutacyjnych, do mawiania (trudnych) spraw pracowniczych oraz zagadnień z zakresu prawa pracy.

W pracy coacha to uważność, koncentracja, zaangażowanie i kreatywność pozwalają mi wykorzystywać jedną z kluczowych umiejętności (coacha), czyli „podążanie za klientem“. Mój styl coachingowy określam jako delikatny, ale bardzo konkretny i narzędziowy. Współpraca ze mną to gruntowna analiza potrzeb, zasobów oraz obszarów (również tych rozwojowych) danej osoby. To czas na refleksję nad sobą, swoim życiem zawodowym bądź prywatnym, działaniami lub ich brakiem. To współpraca wybiegająca w przyszłość tworzoną przez Klienta. To czas na ustalenie działań, dzięki którym marzenia/założenia zamienią się w cele, a ich realizacja rozpocznie się już dzisiaj!

zapraszam do współpracy!

Opinie


Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/gwardjak/domains/co-operation.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home/gwardjak/domains/co-operation.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in /home/gwardjak/domains/co-operation.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gwardjak/domains/co-operation.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174